Харківська гімназія № 23 Харківської міської ради Харківської області

Адміністрація школи

Бабельчук Ольга Іванівна – директор гімназії. Її девіз: «Якщо берешся за справу, виконуй її на найвищому рівні». Вимогливість та безкомпромісність Ольги Іванівни задають тон усієї роботи гімназії.

Бикасова Світлана Анатоліївна – заступник директора з навчально-виховної роботи, стараннями якої навчальна робота в гімназії йде поруч з виховною. Яскраві свята приваблюють і дітей, і батьків.

Гордієнко Валентина Іванівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, старший завуч, координатор усієї навчальної роботи у школі.

Конорева Надія Іванівна - заступник директора з навчально-виховної роботи. Працює над організацією роботи кафедри німецької мови. Її стараннями щорічно учні гімназії стають переможцями Всеукраїнських олімпіад з німецької мови та Міжнародного конкурсу "Молодь дебатує".

Хорошилова Аліна Валентинівна – заступник директора з науково-методичної роботи. Організовує методичну роботу в гімназії таким чином, щоб вчителі мали можливість підвищувати свій професійний рівень, а учні могли реалізувати учням свої природні здібності завдяки участі в різноманітних конкурсах та олімпіадах.